X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تصویر
تصویر
templates for Your weblog List of Iranian Top weblogs
شنبه 25 آذر‌ماه سال 1385

شخصی به نام دکتر محمد علی اکبری که ادعای درمان بیماری ها از طریق انرژی درمانی را داشت دستگیر شد.

به گزارش ایران عشق ، این شخص که از سالها پیش با همکاری برخی نشریات و شخصیت های هنری، ورزشی و مذهبی، ادعا می کرد که با استفاده از نیروهای خارق العاده و انرژی درمانی، بیماران صعب العلاج را درمان می کند،‌ پس از آنکه چندین مرتبه به خاطر شکایت شاکیان خصوصی و به اتهام کلاهبرداری به مراجع قضایی احضار شده بود، یکشنبه همین هفته با حکم مقامات قضایی و توسط نیروهای پلیس دستگیر و روانه زندان شد.

اتهامات این شخص که دارای دو تابعیت ایرانی و فرانسوی بوده و در فرانسه به خاطر کارها و ادعاهایش به لورن شعبده باز معروف است، کلاهبرداری، کشیدن چک بی محل و شکایت شاکیان خصوصی عنوان شده و برخلاف آنچه که تعدادی نشریات و هفته نامه ها تبلیغ می کردند، شخص مذکور دکتر نبوده و به دور از تحصیلات عالی دانشگاهی است.

گفتنی است، پیش از این نیز در طی روزهای گذشته یکی از شبکه های ماهواره ای IPN که خود به نوعی از عوامل مطرح شدن شخص فوق بوده است با پخش برنامه های مستندی از طرف انجمن محققان و متفکران ایران، آقای محمد علی اکبری را ملقب به شیاد بزرگ نموده و تخلفات انجام شده توسط وی را به نمایش عموم گذاشته است.

از جمله ادعاهای این شخص این بود که، در ساعات معینی از شب انرژی های مثبت در فضا پخش می کند و به مردم سفارش می کرد که در آن ساعات با قرار گرفتن در فضای آزاد در هر نقطه جهان که هستند از مزایای شفابخشی آن بهره مند شوند. این شخص 21 بار از دادگاه تبرعه شده است ! و در مدت 12 سال به یکی از 10 سوپر تلیاردرهای ایران تبدیل شده است !


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 33448