X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تصویر
تصویر
templates for Your weblog List of Iranian Top weblogs
پنج‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1386
دلجویی عملی صدا و سیما از احمدی نژاد
نبع : www.asriran. com/view. php?id=15474

دلجویی عملی صدا و سیما از احمدی نژاد: جمالت را عشق است!
    فیلم "مسافر سرزمین آفتاب" که در آن تصویری بسیار مثبت و مردمی از رییس جمهور نشان داده می شد، پس از آن از پربیننده ترین شبکه تلویزیونی ایران پخش شد که چند روز پیش، درج یک تصویر نامناسب در روزنامه جام جم (متعلق به صدا و سیما) شائبه موضعگیری این سازمان در مقابل رییس جمهور را باعث شده بود که با عذرخواهی ضرغامی و نادیده گرفتن موضوع از سوی ریاست جمهوری، سوءتفاهم به وجود آمده � که ناشی ازاشتباه صفحه بندی بود � برطرف شد.
 شب گذشته و پس از اخبار ساعت 19شبکه اول که یکی از پر بیننده ترین ساعات پخش تلویزیونی به شمار میرود، فیلم مستند "مسافر سرزمین آفتاب"پخش شد که روایت سفر استانی محمود احمدی نژاد به خوزستان بود. فیلم مستند سفر رئیس جمهور به استان خوزستان در حالی پخش شد که احمدی نژاد در سفر استانی خود به "فارس" است و پخش فیلم مربوط به استان خوزستان موضوعیت خاصی نداشته است. در فیلم "مسافر سرزمین آفتاب"  تصاویر بدیع و پرشوری از ابراز احساسات مردم خوزستان به رییس جمهور پخش شد که در جای جای آن شعارهای مردم در حمایت از شخص احمدی نژاد مانند "احمدی دوستت داریم" یا پلاکارد "احمدی نژاد جمالت را عشقه" و ... به چشم می خورد.
احمدی نژاد در حال روبوسی کردن با مردم، در حال گرفتن نامه ها از مردم، هم سفره شدن در ضیافت ساده مردمی و ... از جمله تصاویر تاثیرگذار این فیلم مستند بود که به طرز هنرمندانه ای تولید و تدوین شده بود.

این فیلم که در آن تصویری بسیار مثبت و مردمی از رییس جمهور نشان داده می شد، پس از آن از پربیننده ترین شبکه تلویزیونی ایران پخش شد که چند روز پیش، درج یک تصویر نامناسب در روزنامه جام جم (متعلق به صدا و سیما) شائبه موضعگیری این سازمان در مقابل رییس جمهور را باعث شده بود که با عذرخواهی ضرغامی و نادیده گرفتن موضوع از سوی ریاست جمهوری، سوءتفاهم به وجود آمده � که ناشی ازاشتباه صفحه بندی بود � برطرف شد .
گفتنی است  از روز گذشته که سفر رییس جمهور به استان فارس آغاز شده، صدا و سیما انعکاس خبری ویژه تری در قبال این سفر داشته است.
اقدام شگفت انگیز "جام جم": متن انگلیسی روی تخته سیاه را بخوانید:
ajab ghalati kardam in atom o inaro rah endakhtama 
 baba mahmood joon bikial sho joone man 
  سه روز پس از اعلام دستیابی ایران به فرایند تولید صنعتی سوخت هسته ای توسط محمود احمدی نژاد ، روزنامه جام جم که توسط صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران منتشر می شود در اقدامی شگفت انگیز ، تصویری مونتاژ شده از انیشتین ،دانشمند معروف فیزیک هسته ای ،را در میانه یک مقاله علمی منشر کرد که در آن ،به تلاش های رییس جمهور ایران در دفاع از حقوق هسته ایران ، توهین شده است.
 در تصویر به کار رفته در شماره دیروزجام جم ، آلبرت انیشتین در حال نوشتن مطلبی بر روی تخته سیاه است که در نگاه نخست به نظر می رسد متنی انگلیسی بر روی آن نوشته شده است ولی متن واقعی که با حروف انگلیسی ولی با جمله بندی فارسی بر روی تخته دیده می شود، چنین است:عجب غلطی کردم این اتم و اینا رو راه انداختم!! بابا محمود جون بی خیال شو جون من!
..
 

عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 33448